|
Pozwól swojemu zespołowi na interakcję z nami. Wszystkie dostarczane materiały będą w razie potrzeby przetłumaczone.
Zarezerwuj sesję online w witrynie Trendsite, aby bezpośrednio od jednego z naszych ekspertów_ek usłyszeć odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
1
Jak to działa?
Wybierz sezon i jeden z raportów opublikowanych na naszej stronie albo wybierz temat, aby omówić konkretny aspekt.
Naciśnij „WYŚLIJ", aby Twoja prośba została uwzględniona przez nasz dział obsługi klienta, a wirtualna wizyta zostanie zarezerwowana. Gotowe!
Wybierz swojego eksperta_kę i podaj nam swoją dyspozycyjność czasową, aby umówić spotkanie.
Podczas rezerwacji poprosimy o podanie Twoich danych na wypadek, gdybyśmy musieli się skontaktować - poinformuj nas również, jakich porad potrzebujesz, aby nasz ekspert_ka mógł_a przygotować się do Twojej sesji trendów online.
2
3
When you book, we will ask for your details in case we need to contact you - please also let us know what advice you need so our expert can prepare for your online trend session
TREND SESSIONS
Chcę wybrać sesje
Zazwyczaj prezentacja trendów online trwa godzinę z sesją pytań i odpowiedzi na końcu spotkania. W razie potrzeby sesja z międzynarodowym ekspertem_tką może być tłumaczona. Nagranie sesji będzie dostępne pod koniec wydarzenia.
NASZE USŁUGI SĄ SZYTE NA MIARĘ
Uzyskaj dostęp do zespołu doświadczonych projektantów_ek i programistów_ek, którzy dla każdej odzieży damskiej dostarczą produkty najwyższej jakości
pracując cyfrowo i zdalnie, zapewniamy zrównoważony rozwój produktu za pomocą oprogramowania 3D, które pozwala na 360-stopniowy widok sylwetki awatara. Minimalizuje to marnotrawstwo papieru, tkaniny oraz czasu, ponieważ sylwetki są zatwierdzane przed wykonaniem wzorów i dotychczasowej pracy.
od koncepcji do produkcji
nasz zespół ma siedzibę w Londynie, ale współpracuje z klientami zagranicznymi. Posiadamy również wiedzę o dostawcach międzynarodowych.
możemy zaprojektować pod brief lub zaproponować sektory rynku do rozwoju lub rozbudowy oparte na istniejących już sukcesach. Selekcja może być wskazana lub pozyskiwana dla określonych rynków.
specjalizujemy się w przygotowywaniu wszystkich istotnych informacji, w tym storyboardów dla próbek i produkcji, możemy również zarządzać procesem rozwoju i wykonaniem wzorów w razie potrzeby.
przygotowywane wydruki mogą być projektowane, pozyskiwane lub opracowywane z dzieł sztuki, a projekty sylwetek ręcznie ilustrowane lub tworzone w formie rysunków CAD
Możesz skorzystać z naszej bogatej sieci znanych celebrytów i luksusowych marek, aby wesprzeć swoją kolekcję i zbudować międzynarodową współpracę. Skontaktuj się, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!
Dołącz do naszej listy.
Wpisując poniżej swój adres e-mail rejestrujesz się, aby otrzymywać informacje o naszych najnowszych raportach oraz nadchodzących wydarzeniach na żywo i online. Witamy na Trendsite!
All rights reserved, 2021
© Trendsite Limited is a company registered in England and Wales with company number 12937544.
We use cookies to provide the best site experience.
OK
Close