Wybierz swój pakiet
SEZONOWA SESJA TRENDÓW
wybierz jeden temat i zarezerwuj sesję online, podczas której go omówimy.
Pozwól swojemu zespołowi na interakcję z nami
$475
— sesja online z ekspertem_ką
WYBIERZ
ROCZNY
DOSTĘP
dostęp do wszystkich treści dotyczących wszystkich sezonów publikowanych na platformie
natychmiastowy dostęp do najnowszych raportów
na życzenie
— osobiste hasło dostępu do pobrania wszystkich plików pdf i treści wideo

— dostęp do biblioteki plików projektowych bez tantiem, w tym kart kolorów, wydruków i grafik, CAD

— nielimitowane szkolenia dla nowych użytkowników

— zaproszenia na wydarzenia tylko dla członków
WYBIERZ
Najczęściej zadawane pytania
Treść
Dlaczego są dwa raporty na jeden temat? Dlaczego wszystkie wasze treści są podzielone na innowatorów i adopterów?
Dla każdej prognozy publikujemy dwa raporty: to nasza metodologia i manifest. Nowe czasy wymagają nowego podejścia. Jesteśmy wielkimi zwolennikami spowolnienia mody i dlatego inaczej spojrzeliśmy na prognozowanie mody, dzieląc graczy rynkowych na dwie kategorie: innowatorów i adopterów. Ułatwia to połączenie Twojej marki z odpowiednim kierunkiem trendów sezonu, który reprezentuje profil Twojego klienta. Poznaj poniżej naszą definicję adopterów i innowatorów.
Kim jest Adopterzy?
Adopterzy podążają za trendami i mają przemyślane podejście do kolorów, druków i sposobów łączenia garderoby. W swojej ofercie produktowej dokonują subtelnych modyfikacji i zmian. Zależy im na stworzeniu marki, która słynie z ciekawych form, intrygujących projektów, dopracowanych detali i doskonale dobranych dodatków pasmanteryjnych czy kaletniczych, nie chcą jednak w tym być głośni i krzykliwi; unikają tzw. trendów ekstremalnych. Ich celem jest tworzenie inteligentnej, odpowiedzialnej i zrównoważonej mody; ich podejście jest ostrożne i opiera się na szczegółowej analizie bieżących potrzeb ich obecnych i potencjalnie nowych odbiorców. Ich projekty są klasyczne, uniwersalne i ponadczasowe. Przywiązują dużą wagę do jakości i funkcjonalności, które stały się synonimem luksusu. Dotyczy to przede wszystkim materiałów, z których korzystają, ale także ujawnia się w podejściu do produkcji. Adopterzy poszukają perfekcji w swoich gotowych produktach.

Jeśli brzmi to jak opis Twojej marki, przejdź do naszych raportów oznaczonych „Adopters/Adopterzy".

#doświadczony #spowolniony #rozważny #namacalny
#praktyczny #lojalny #pracowity
Kim jest Innowator?
Innowatorzy reprezentują młodszych odbiorców. Innowatorzy wyznaczają trendy i podchodzą do kolorów i nadruków w odważny i kreatywny sposób, w indywidualny sposób łącząc kolory i elementy garderoby.

Przyciąga ich moda, sztuka, szeroko rozumiana kultura (również wirtualna), nowinki technologiczne i designerskie rozwiązania. Innowatorzy określają swój estetyzm w odniesieniu do siebie. Bardzo świadomie kreują swój wizerunek, wiedzą, że ubiór jest ważnym elementem wyrażania siebie; formą komunikacji ze społeczeństwem, która ucieleśnia ich osobowość, wrażliwość i przekonania. Poszukują oryginalności, odmienności, nowości i kontrastu – zarówno w formie i stylizacji ubrań, jak i w detalach czy rozwiązaniach projektowych.

Jeśli brzmi to jak Twój klient, zwróć się do naszych raportów oznaczonych hasłem „Innovators/Innowatorzy".

#towarzyski #szybki #uzależniony _od_technologii #ambitny #otwarty_na_nowe #wykształcony #śmiały
Dlaczego usługa Trendsite jest tak przystępna cenowo? Czy mogę zaufać jej ekspertom_kom?
Jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej jakości wiedzę fachową po konkurencyjnych cenach bez uszczerbku dla jakości, ponieważ nasi eksperci_tki publikują bezpośrednio na naszej platformie. Prognozy Trendsite są opracowywane przez międzynarodowych ekspertów_ki, którzy współpracowali ze znanymi markami, takimi jak Stella McCartney, Amazon, ASOS, Gucci. Wszyscy mają solidne doświadczenie w prognozowaniu trendów i analityce rynkowej.

Możesz nam całkowicie zaufać, ponieważ nie współpracujemy z zewnętrznymi reklamodawcami, a nasze opublikowane badania są w 100% niezależne.
Czy mogę opublikować cokolwiek z Twoich raportów online, w tym na Pinterest, YouTube, Facebook i na stronie naszej firmy?
Nie. Nasze raporty stanowią naszą własność intelektualną i służą wyłącznie do użytku wewnętrznego. Prawa nie mogą być przenoszone na osoby trzecie; nie są przeznaczone do odsprzedaży, nie mogą być udostępniane na zewnątrz, rozpowszechniane ani publikowane na żadnej stronie internetowej, w mediach społecznościowych ani na innych platformach. Oryginalne projekty z naszej biblioteki CAD można wykorzystać w pracach projektowych i są one pozbawione dodatkowych opłat autorskich.
Płatności
Jak zapłacić za abonament?
Opłaty za subskrypcję można dokonać przelewem bankowym lub bezpośrednio na stronie przez PayPal albo za pomocą karty kredytowej. Jeśli zapłacisz bezpośrednio przez stronę, faktura i umowa, w tym Zasady Współpracy zostaną automatycznie wysłane na Twój adres e-mail natychmiast po otrzymaniu płatności. Jeśli zapisałeś się na abonament roczny, otrzymasz osobną wiadomość e-mail zawierającą dane dotyczące hasła. Jeśli zapisałeś się na sesję trendów sezonowych lub pakiet próbny, skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel obsługi klienta, który prześle Ci wszystkie wybrane przez Ciebie raporty i/lub zorganizuje dla Ciebie sesję trendów.
Czy ta subskrypcja jest roczna?
Tak, jeśli wybierzesz dostęp roczny. Za pomocą jednej prostej płatności otrzymasz nieograniczony dostęp do wszystkiego, co publikujemy na Trendsite.com. Co więcej, cała zawartość naszej biblioteki plików projektowych, w tym pliki CAD oraz wydruków i grafik jest dostępna. To z czego korzystasz, jest Twoje na zawsze.
Nie chcę abonamentu rocznego, ale potrzebuję dostępu do niektórych waszych raportów. Co powinienem_am zrobić?
Wierzymy, że nasza unikalna oferta raportów do pobrania i ich forma wideo zmieniają zasady gry. Jeśli jednak nie jesteś gotowy, aby zobowiązać się do rocznego abonamentu, możesz wybrać opcję sezonowych sesji trendów, która pozwoli Ci zarezerwować rozmowę o trendach online z jednym z naszych ekspertów i omówić wybrany przez Ciebie temat. Alternatywnie możesz wybrać dostęp próbny, który daje możliwość pobrania 4 raportów Trendsite i obejrzenia ich w formie wideorozmów przygotowanych przez naszych ekspertów_ki.
Czy mogę anulować swoją roczną subskrypcję?
Tak, możesz ją anulować ostatniego dnia bieżącego okresu. Mamy inną wizję prognozowania mody… bez kosztownych subskrypcji lub ich automatycznego odnawiania, więc nigdy nie przedłużysz zlecenia bezwiednie.
Jestem start-upem. Czy macie ofertę specjalną, aby było mnie stać na waszą usługę?
Pewnie! Nasze unikalne treści oferujemy nie tylko firmom o ustalonej pozycji, ale także wspieramy start-upy. Jeśli nim jesteś, skontaktuj się z nami, aby otrzymać specjalną 10% zniżkę na pierwszy rok subskrypcji.
Click to order
Twoje zamówienie
Total: