Korzenie i doświadczenie Fiony, to projektowanie, prognozowanie trendów i doradztwo zarówno markom komercyjnym, jak i projektanckim.

Fiona pracowała 10 lat w WGSN współpracując z szeroką gamą klientów z branży wnętrzarskiej, technologicznej, motoryzacyjnej, kosmetycznej, sportowej i modowej. Fiona była również projektantką i specjalistką ds. trendów dla międzynarodowych detalistów i marek, w tym: Amazon, Unilever, Paul Smith, Liberty, M&S, Next, Uniqlo i Evisu.

Jest wieloletnią członkinią British Textile Color Group, uczestniczącą w Intercolor, globalnej platformie badań i rozwoju kolorów, która odbywa się dwa razy w roku. Jako konsultantka ds. mody i tekstyliów w SheTrades, inicjatywie ONZ i Centrum Handlu Międzynarodowego, Fiona pracuje nad projektami na całym świecie, doradzając kobietom-przedsiębiorcom, jak najlepiej rozwijać swój biznes na rynku handlu międzynarodowego.

Jej obszary specjalizacji to kolor i materiały, wiedza jak tłumaczyć koncepcje na różnych poziomach rynku, analiza i rozwój produktów, a także warsztaty dotyczące trendów i strategii.
FIONA COLEMAN
Ekspertka: Kolory
Click to order
Your Booking
Total: 
We use cookies to provide the best site experience.
OK
Close